Bee-Bot verseny
Évről évre egyre nagyobb létszámban vesznek részt iskolánk alsós tanulói, robot méhecske programozásával az Országos Méh-Ész Logikai Versenyen. Idén már több mint 50 tanulónk nevezett be. A második félévben zajló...
A Zrínyi Ilona Matematikaverseny vármegyei–kerületi fordulóján (a IV., XIII. és XV. kerület tanulóinak megmérettetésén) iskolánk tanulói szép eredményeket értek el.