Eredmények
2019/2020. tanév

Név Osztály Eredmény Felkészítő tanár
Ember Dávid
Erős Mária
Juhász Dávid
Varga Levente
3.b Bolyai Anyanyelvi Természettudományi Csapatverseny
területi forduló

I. helyezés

Tompits Krisztina

Karácsonyi Kadosa
Öcsi Boldizsár
Vida Bálint
6.b Bolyai Anyanyelvi Természettudományi Csapatverseny
területi forduló

II. helyezés

Kardosné Nagy Tímea

Birta Levente
Lehel Dániel
Mihály Péter
Sárközy András
7.b Bolyai Anyanyelvi Természettudományi Csapatverseny
területi forduló

II. helyezés

Deményné Sári Julianna
Kardosné Nagy Tímea
Szakáll Istvánné

Kálmán Anna
Medgyesi Júlia
Urbanek Adél Zejda
7.b Bolyai Anyanyelvi Természettudományi Csapatverseny
területi forduló

V. helyezés

Deményné Sári Julianna
Kardosné Nagy Tímea
Szakáll Istvánné

Grega Boróka
Gácser Sarolta
Kovács Veronika Zsófia
Mélykuti Dóra
7.b Bolyai Anyanyelvi Természettudományi Csapatverseny
területi forduló

VI. helyezés

Deményné Sári Julianna
Kardosné Nagy Tímea
Szakáll Istvánné

Medgyesi Júlia 7.b Herman Ottó Kárpát-medencei biológia verseny
kerületi forduló

I. helyezés

Kardosné Nagy Tímea

Szvedovicz Lea 7.a Teleki Pál Kárpát-medencei földrajz-földtan verseny
kerületi forduló

II. helyezés

Kardosné Nagy Tímea

Bolla Dorina 8.b Herman Ottó Kárpát-medencei biológia verseny
kerületi forduló

IV. helyezés

Deményné Sári Julianna

Csomai Mária 8.b Herman Ottó Kárpát-medencei biológia verseny
kerületi forduló

V. helyezés

Deményné Sári Julianna

Tóth Lili 8.b "Szép magyar beszéd"
kerületi forduló

I. helyezés

Kőművesné Nemesi Veronika

Vajda Viktória 6.b "Szép magyar beszéd"
kerületi forduló

IV. helyezés

Váradi Jánosné

Bárdos Andor
Birta Levente
Gödri Dominik
Orgoványi Richárd
Prekop Ádám
5-8.o. Kerületi diákolimpia
floorball - IV. korcsoport

I. helyezés

Fehérváriné Berta Edit

Dibusz Viktória
Erős Alexandra
Erős Mária
Frivaldszky Mária
Kálmán Csilla
Lőkös Helka
3-5.o. Kerületi diákolimpia
floorball - II. korcsoport

I. helyezés

Fehérváriné Berta Edit

Bujdosó Noel
Lisztóczki Mihály
Mohr Erik
Nagy Botond
Ritzl Dániel
Szakács Marcell
3-4.o. Kerületi diákolimpia
floorball - II. korcsoport

III. helyezés

Fehérváriné Berta Edit

Gou Dávid
Lender Zsombor
Mihály Tamás
Nagy Botond
Prekop Ádám
Vankó Bence
Vida Bálint
Vida Benjamin
4-7.o. Kerületi diákolimpia
kosárlabda - III. korcsoport

I. helyezés

Fehérváriné Berta Edit

Burányi Lili
Jakab Petra
Lakcsik Vivien
Kálmán Csilla
Szalay Zsófia
5-6.o. Kerületi diákolimpia
kosárlabda - III. korcsoport

I. helyezés

Fehérváriné Berta Edit

Medgyesi Júlia 7.b Ady Endre Gimnázium
biológiaverseny

I. helyezés

Kardosné Nagy Tímea

Öcsi Boldizsár 6.b Ady Endre Gimnázium
biológiaverseny

II. helyezés

Kardosné Nagy Tímea

Szvedovicz Lea 7.a Ady Endre Gimnázium
biológiaverseny

VI. helyezés

Kardosné Nagy Tímea

Bírta Levente
Fatér Gellért
Fischer Márk
Lender Zsombor
Mihály Péter
Stáhl Dávid
Vankó Bence
Vida Bálint
Vida Benjamin
8-6.o. Kerületi diákolimpia
kosárlabda - IV. korcsoport

III. helyezés

Fehérváriné Berta Edit

Blahó Nóra
Burányi Lili
Jakab Petra
Kálmán Csilla
Lisztóczki Sára
Preisinger Emili
5-8.o. Kerületi diákolimpia
kosárlabda - IV. korcsoport

III. helyezés

Fehérváriné Berta Edit

Birta Levente
Dányi Viktor
Dibusz Krisztián
Lukács Jácint
Nagy Richárd
Sándor Bence
Takács Róbert
Tóth Zsombor
8-6.o. Kerületi diákolimpia
kispályás labdarúgás - IV. korcsoport

III. helyezés

Fehérváriné Berta Edit

Berzsényi Balázs
Nagy Richárd
Molnár Gábor
Ozsváth László
Pataki Botond
Posta Árpád
Richter Márk
Varga Lázár
6.o. Kerületi diákolimpia
kispályás labdarúgás - III. korcsoport

III. helyezés

Fehérváriné Berta Edit

Haller Stefánia 4.b Kerületi Szépolvasó Verseny

II. helyezés

Bednárik Zsuzsanna

Gali Réka 8.b Babits-kupa, angol nyelv

IV. helyezés

Balajti György

Farkas Gyöngyvér
Kollár Linda
Oláh Linda Nóra
Simon Zalán Gábor
3.a Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny
területi forduló

IX. helyezés

Varga-Anisity Angyalka

Öcsi Boldizsár
Posta Árpád
Vida Bálint
Vida Benjámin
6.b Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny
területi forduló

IV. helyezés

Váradi Jánosné

Kiss Boldizsár
Reinegger Edvárd
Schlesser Benedek
Szilveszter Marcell
8.b Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny
területi forduló

IV. helyezés

Kőművesné Nemesi Veronika

Galambos-Nagy Csaba
Murvai Dorka
Kossuth Lilla
Lukács Zalán
3.c Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny
területi forduló

I. helyezés

Magyarósi Emese Ildikó


Versenyeredmények a 2018/2019-es tanévben...

Versenyeredmények a 2017/2018-as tanévben...

Versenyeredmények a 2016/2017-es tanévben...

Versenyeredmények a 2015/2016-os tanévben...

Versenyeredmények a 2014/2015-ös tanévben...

Versenyeredmények a 2013/2014-es tanévben...

Versenyeredmények a 2012/2013-as tanévben...

Versenyeredmények a 2011/2012-es tanévben...

Versenyeredmények a 2010/2011-es tanévben...

Versenyeredmények a 2009/2010-es tanévben...

Versenyeredmények a 2008/2009-es tanévben...

Versenyeredmények a 2007/2008-as tanévben...

Versenyeredmények a 2006/2007-es tanévben...

Versenyeredmények a 2005/2006-os tanévben...


 

A mai dátum

2020. október 23. – 'B' hét

Nemzeti ünnep

Keresés

Aktuális

RSS 2.0

Kapcsolatok

Digitális Témahét

Fenntarthatósági Témahét

Bethlen Gábor Alap

Ökoiskola