Eredmények
2018/2019. tanév

Név Osztály Eredmény Felkészítő tanár
Murvai Dorka 2.c Zrínyi Ilona Matematikaverseny
országos döntő

XX. helyezés

Karczub Mihályné

Lisztóczki Mihály 3.b Zrínyi Ilona Matematikaverseny
körzeti forduló

I. helyezés

Bodorné Nagy Mária

Ember Dávid
Gujzer Gergő
Murvai Dorka
2.o. Zrínyi Ilona Matematikaverseny
körzeti forduló
csapat

I. helyezés

Koronka Istvánné
Karczub Mihályné

Murvai Dorka 2.c Zrínyi Ilona Matematikaverseny
körzeti forduló

II. helyezés

Karczub Mihályné

Ember Dávid 2.b Zrínyi Ilona Matematikaverseny
körzeti forduló

IV. helyezés

Koronka Istvánné

Medgyesi Júlia 6.b Kaán Károly Országos Természet- és Környezetismereti verseny
kerületi forduló

II. helyezés

Kardosné Nagy Tímea

Csomai Mária 7.b Herman Ottó Országos Biológia Verseny
kerületi forduló

II. helyezés

Deményné Sári Julianna

Bolla Dorina 7.b Herman Ottó Országos Biológia Verseny
kerületi forduló

I. helyezés

Deményné Sári Julianna

Rosta Attila 8.a Hevesy György Országos Kémia Verseny

I. helyezés

Deményné Sári Julianna

Winecker János 8.a Hevesy György Országos Kémia Verseny

I. helyezés

Deményné Sári Julianna

Gali Réka 7.b Hevesy György Országos Kémia Verseny

II. helyezés

Deményné Sári Julianna

Szilveszter Marcell 7.b Teleki Pál Földrajz-Földtan Verseny

V. helyezés

Deményné Sári Julianna

Schlesser Benedek 7.b Teleki Pál Földrajz-Földtan Verseny

V. helyezés

Deményné Sári Julianna

Forró Ádám
Kovács Balázs Krisztián
Lehel Barnabás
Szlama Szilárd Sebestyén
8.c. Bolyai Természettudományi Csapatverseny
területi forduló

IV. helyezés

Deményné Sári Julianna
Góbor Krisztina
Kardosné Nagy Tímea

Vajda Viktória 5.b Kazinczy-verseny
kerületi forduló

VI. helyezés

Váradi Jánosné

Bujdosó Noel
Dibusz Viktória
Forgács-Balajthy Hanna
Forgács-Balajthy Zalán
Frivaldszky Mária
Kégl Jázmin
Nagy Botond
Richter Anna Petra
Stodulka Hunor
3.o. Sor és ügyességi váltóverseny

III. helyezés

Bednárik Zsuzsanna

Winecker János 8.a Babits kupa
angol nyelv

III. helyezés

Tóthné Sebők Marianna

Filcz Boróka 8.b Simonyi Zsigmond helyesírási verseny
kerületi forduló

I. helyezés

Bakos Menyhértné

Medgyesi Júlia 6.b Simonyi Zsigmond helyesírási verseny
kerületi forduló

I. helyezés

Bakos Menyhértné

Jakab Petra 5.b Simonyi Zsigmond helyesírási verseny
kerületi forduló

II. helyezés

Váradi Jánosné

Bolla Dorina 7.b Simonyi Zsigmond helyesírási verseny
kerületi forduló

III. helyezés

Kőművesné Nemesi Veronika

Bárdos Bendegúz
Filcz Boróka
Juhász Laura
Lőrik Anna
8.b Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny
területi forduló

I. helyezés

Bakos Menyhértné

Öcsi Boldizsár
Posta Árpád
Sárközi Ákos
Vida Benjámin
5.b Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny
területi forduló

III. helyezés

Váradi Jánosné

Kiss Boldizsár
Reinegger Edvárd
Schlesser Benedek
Szilveszter Marcell
7.b Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny
területi forduló

VI. helyezés

Kőművesné Nemesi Veronika

Öcsi Boldizsár
Sárközi Ákos
Vida Bálint
Vida Benjámin
5.b Bolyai Matematika Csapatverseny
területi forduló

II. helyezés

Somogyváriné Polgár Zsuzsanna

Bata Julianna
Berzsényi Balázs
Karácsonyi Kadosa
Posta Árpád
5.b Bolyai Matematika Csapatverseny
területi forduló

VI. helyezés

Somogyváriné Polgár Zsuzsanna


Versenyeredmények a 2017/2018-as tanévben...

Versenyeredmények a 2016/2017-es tanévben...

Versenyeredmények a 2015/2016-os tanévben...

Versenyeredmények a 2014/2015-ös tanévben...

Versenyeredmények a 2013/2014-es tanévben...

Versenyeredmények a 2012/2013-as tanévben...

Versenyeredmények a 2011/2012-es tanévben...

Versenyeredmények a 2010/2011-es tanévben...

Versenyeredmények a 2009/2010-es tanévben...

Versenyeredmények a 2008/2009-es tanévben...

Versenyeredmények a 2007/2008-as tanévben...

Versenyeredmények a 2006/2007-es tanévben...

Versenyeredmények a 2005/2006-os tanévben...


 

A mai dátum

2020. október 25.

'A' hét következik

Keresés

Aktuális

RSS 2.0

Kapcsolatok

Digitális Témahét

Fenntarthatósági Témahét

Bethlen Gábor Alap

Ökoiskola